nüüdseks saan juba raporteerida hellamaa raamatukogust. matk lõppes edukalt laupäeval ja ma tõesti loodan, et seekordse reisikirja internetiseerimisega ei lähe aastat.
nüüd on kavas reedeni mittemidagi teha ja siis tallinnasse tagasi tulla. suvi ruulib, kaspole?
h
reality check
-
Räägiks siis sellest, millest keegi vist rääkida ei taha. Tegelik põhjus,
miks väljarännanud hakkavad umbes alates teisest väljarännuaastast rääkima
peamis...
2 months ago
No comments:
Post a Comment